CZECH CRYSTAL LION

Czech republic, Poděbrady

Welcome | Vítejte
Logo compeny

novinky


19.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

10.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

více novinek

Kontakty


tel. a fax.:
+420 325 610 160
e-mail:

e-mail E-shop:

mapa firmy:

 
 
 
 

Reklamní předměty, reklamní dárky, propagační předměty

Reklama, propagace, firemní dárky – tyto pojmy mívají na starosti u velkých firem speciální propagační oddělení. Firma Czech Crystal Lion má dlouhodobou praxi v tomto oboru a díky ní jsme Vám schopni nabídnout ty správné propagační a reklamní předměty, které na Vaši firmu upozorní a obdarovaný Vás bude mít stále na očích.

Naše firma Vám nabízí toto zviditelnění v podobě reklamních předmětů, propagačních předmětů a reklamních dárků z českého skla. Tradiční český výrobeksklo s Vaším logem, názvem firmy či firemních sloganem bude mít zcela jistě úspěch u Vašich obchodních partnerů a prozradí na Vás, že Vaše firma vyznává tradiční hodnoty a kvalitu.

Takovýto propagační nebo reklamní předmět je originální a nepodléhá „zubu“ času, samozřejmě s výjimkou rozbití. Zůstanete tedy obdarovanému na očích dlouho a nestane se, že by tento výrobek přestal fungovat jako tomu bývá např. u plastových reklamních předmětů.

V našem širokém sortimentu, který si můžete prohlédnout v našem e-shopu, najdete mnoho výrobků od nápojového skla, hrníčků - přes dárkové kazety s alkoholem, skleněná těžítka - až po zajímavé hutní objekty či jen drobné reklamní dárky jako jsou skleněné pilníky s logem Vaší firmy.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuelně a vybereme pro něj ten nejvhodnější reklamní předmět dle jeho přání a představ.