CZECH CRYSTAL LION

Czech republic, Poděbrady

Welcome | Vítejte
Logo compeny

novinky


19.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

10.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

více novinek

Kontakty


tel. a fax.:
+420 325 610 160
e-mail:

e-mail E-shop:

mapa firmy:

 
 
 
 
 

Svatební dary

Organizujete svatbu nebo si přejete pro Vaše přátele originální svatební dar? Chcete aby si každý svatebčan odnesl památeční předmět na tento významný den? Máme pro Vás řešení.

Obdarujte své přátele v jejich slavnostním dni jedinečným dárkem, na kterém bude trvale pískováním zaznamenán významný moment jejich života – svatba.

Český křišťál byl, je a bude tradičním svatební darem a to nejenom doma, ale hlavně pro Vaše zahraniční přátele. Určitě najdete ve svých domácnostech nějaký „skleněný“ svatební dar, třeba po rodičích nebo
i prarodičích. Rádi při každém dotyku s ním vzpomínali na svůj slavnostní den. A proto i vy obdarujte své přátele hodnotným a trvalým dárkem. Na našem e-shopu najdete nejenom krásnou obří svatební číši, ale věnujte pozornost i jiným kategoriím, ve kterých jsou vhodné skleněné výrobky pro svatební dary – např. vázy, nápojové sklo, dózy, lahve s vínem, moderní hutní barevné sklo nebo i skleněné plakety,těžítka.
Jistě znáte vkus novomanželů a svůj výběr dárku mu přizpůsobíte.

V poslední době je moderním trendem obdarovat malým dárkem i svatební hosty. Máme pro vás skvělý typ: kalíšky na slavnostní přípitek, např. šampaň flétny ozdobíme pískováním datem Vaší svatby, místem svatby
a hlavně jménem nebo přezdívkou Vašich blízkých a svatebních hostů. Takto dekorované skleničky můžete dát na slavnostní tabuli jako „zasedací“ pořádek při hostině. Určitě si užijete nějakou legraci při hledání správné skleničky. Na konci svatebních oslav si skleničku (doporučujeme ji nechat umýt) hosté odvezou jako milý malý dáreček.

Aktuální nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu.